SG4R7M0500607PV1
Extended
Manufacturer
UNITED
MFR.Part #
SG4R7M0500607PV1
JLCPCB Part #
C2686312
Package
Plugin,D6.3xL7mm
Description
-40℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 2.5mm 29mA@120kHz 4.7uF 50V 6.3mm 7mm ±20% 插件,D6.3xL7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS