LW821M0501025PE4
Extended
Manufacturer
UNITED
MFR.Part #
LW821M0501025PE4
JLCPCB Part #
C2977542
Package
Plugin,D10xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 1.24A@100kHz 10mm 2000hrs@105℃ 25mm 50V 5mm 70mΩ@100kHz 820uF ±20% 插件,D10xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS