KM820M4501636PE1
Extended
Manufacturer
UNITED
MFR.Part #
KM820M4501636PE1
JLCPCB Part #
C1222431
Package
Plugin,D16xL36mm
Description
-40℃~+105℃ 16mm 185mA@120kHz 2000hrs@105℃ 36mm 450V 7.5mm 82uF ±20% 插件,D16xL36mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS