KM4R7M4000812PE6-C3.5
Extended
Manufacturer
UNITED
MFR.Part #
KM4R7M4000812PE6-C3.5
JLCPCB Part #
C1222418
Package
Plugin,D8xL12mm
Description
-40℃~+105℃ 12mm 2000hrs@105℃ 3.5mm 38mA@120kHz 4.7uF 400V 8mm ±20% 插件,D8xL12mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS