KM4R7M4000812PE1
Extended
Manufacturer
UNITED
MFR.Part #
KM4R7M4000812PE1
JLCPCB Part #
C2887658
Package
Plugin,D8xL12mm
Description
-25℃~+105℃ 12mm 2000hrs 4.7uF 400V 8mm ±20% 插件,D8xL12mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS