KM471M0250814TE1-C3.5
Extended
Manufacturer
UNITED
MFR.Part #
KM471M0250814TE1-C3.5
JLCPCB Part #
C1222422
Package
Plugin,D8xL14mm
Description
-40℃~+105℃ 14mm 2000hrs@105℃ 25V 3.5mm 310mA@120kHz 470uF 8mm ±20% 插件,D8xL14mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS