KM100M0500511PE1
Extended
Manufacturer
UNITED
MFR.Part #
KM100M0500511PE1
JLCPCB Part #
C2887656
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
-40℃~+105℃ 10uF 11mm 2000hrs 50V 5mm ±20% 插件,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS