WMF21-3.3D11MSAU8CB3.5
MFR.Part #
WMF21-3.3D11MSAU8CB3.5
JLCPCB Part #
C471979
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+170℃ 11mm 13mW/℃ 2600K 3.3Ω 43s 5A 7.5mm ±20% 插件,P=7.5mm NTC Thermistors ROHS