WMF21-20D15MSUU8CB3.5
MFR.Part #
WMF21-20D15MSUU8CB3.5
JLCPCB Part #
C472033
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+170℃ 1.43min 15mm 17mW/℃ 20Ω 3200K 4A 7.5mm ±20% 插件,P=7.5mm NTC Thermistors ROHS