WMF21-10D7MPAP6BB2.3
MFR.Part #
WMF21-10D7MPAP6BB2.3
JLCPCB Part #
C471940
Package
Plugin,P=5mm
Description
-40℃~+170℃ 10Ω 1A 27s 2800K 5mm 9mW/℃ ±20% 插件,P=5mm NTC Thermistors ROHS