WMF21-10D15MPUP8CB3.5
MFR.Part #
WMF21-10D15MPUP8CB3.5
JLCPCB Part #
C472046
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+170℃ 1.25min 10Ω 15mm 20mW/℃ 3200K 5A 7.5mm ±20% 插件,P=7.5mm NTC Thermistors ROHS