WLR-G07D241KPB6SPBB3.3-L
Extended
Manufacturer
TyoHM
MFR.Part #
WLR-G07D241KPB6SPBB3.3-L
JLCPCB Part #
C472061
Package
Plugin,P=5mm
Description
150V 200V 240V 28J 315pF@1kHz 395V 600A 插件,P=5mm Varistors ROHS