SMF3W100RJ
Extended
Manufacturer
TyoHM
MFR.Part #
SMF3W100RJ
JLCPCB Part #
C395118
Package
SMD,10.5x5.5mm
Description
100Ω 3W 500V ±100ppm/℃ ±5% SMD,10.5x5.5mm Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS