RMC25124.7K1%N
MFR.Part #
RMC25124.7K1%N
JLCPCB Part #
C269368
Description
1W 200V 4.7kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS