RMC20101301%N
MFR.Part #
RMC20101301%N
JLCPCB Part #
C269338
Description
130Ω 200V 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS