RMC2010105%N
Extended
Manufacturer
TyoHM
MFR.Part #
RMC2010105%N
JLCPCB Part #
C269331
Package
2010
Description
10Ω 200V 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS