RMC12066.49M1%N
Extended
Manufacturer
TyoHM
MFR.Part #
RMC12066.49M1%N
JLCPCB Part #
C269629
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 6.49MΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS