RMC12065.1K1%N
Extended
Manufacturer
TyoHM
MFR.Part #
RMC12065.1K1%N
JLCPCB Part #
C325932
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 5.1kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS