RMC12065605%N
Extended
Manufacturer
TyoHM
MFR.Part #
RMC12065605%N
JLCPCB Part #
C269658
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 560Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS