RMC12063.3K1%N
Extended
Manufacturer
TyoHM
MFR.Part #
RMC12063.3K1%N
JLCPCB Part #
C325931
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 3.3kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS