RMC12063.35%N
Extended
Manufacturer
TyoHM
MFR.Part #
RMC12063.35%N
JLCPCB Part #
C325923
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 3.3Ω Thick Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS