RMC120630K1%N
MFR.Part #
RMC120630K1%N
JLCPCB Part #
C325915
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 30kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS