RMC12063001%N
MFR.Part #
RMC12063001%N
JLCPCB Part #
C325904
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 300Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS