RMC12062.2K1%N
Extended
Manufacturer
TyoHM
MFR.Part #
RMC12062.2K1%N
JLCPCB Part #
C325909
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 2.2kΩ 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS