RMC120622K1%N
MFR.Part #
RMC120622K1%N
JLCPCB Part #
C325929
Description
-55℃~+155℃ 200V 22kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS