RMC120620K5%N
MFR.Part #
RMC120620K5%N
JLCPCB Part #
C325926
Description
-55℃~+155℃ 200V 20kΩ 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS