RMC12061.55%N
Extended
Manufacturer
TyoHM
MFR.Part #
RMC12061.55%N
JLCPCB Part #
C325919
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 1.5Ω 200V 250mW Thick Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS