RMC1206133K1%N
Extended
Manufacturer
TyoHM
MFR.Part #
RMC1206133K1%N
JLCPCB Part #
C269607
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 133kΩ 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS