RMC08059.53K1%N
MFR.Part #
RMC08059.53K1%N
JLCPCB Part #
C325831
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 9.53kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS