RMC08059.1K1%N
MFR.Part #
RMC08059.1K1%N
JLCPCB Part #
C325830
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 9.1kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS