RMC08055.1K1%N
MFR.Part #
RMC08055.1K1%N
JLCPCB Part #
C269748
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 5.1kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS