RMC08052405%N
Extended
Manufacturer
TyoHM
MFR.Part #
RMC08052405%N
JLCPCB Part #
C325954
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 240Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS