RMC08051.2M1%N
MFR.Part #
RMC08051.2M1%N
JLCPCB Part #
C325874
Description
-55℃~+155℃ 1.2MΩ 125mW 150V Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS