RMC08051.2K5%N
MFR.Part #
RMC08051.2K5%N
JLCPCB Part #
C269381
Description
1.2kΩ 125mW 150V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS