RMC080518K1%N
MFR.Part #
RMC080518K1%N
JLCPCB Part #
C325802
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 18kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS