RMC080515K1%N
Extended
Manufacturer
TyoHM
MFR.Part #
RMC080515K1%N
JLCPCB Part #
C325767
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 15kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS