RMC08051505%N
MFR.Part #
RMC08051505%N
JLCPCB Part #
C269551
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 150Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS