RMC0805130K1%N
MFR.Part #
RMC0805130K1%N
JLCPCB Part #
C325799
Description
-55℃~+155℃ 125mW 130kΩ 150V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS