RMC080512.1K1%N
MFR.Part #
RMC080512.1K1%N
JLCPCB Part #
C325797
Description
-55℃~+155℃ 12.1kΩ 125mW 150V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS