RMC06038.45K1%N
MFR.Part #
RMC06038.45K1%N
JLCPCB Part #
C269431
Description
-55℃~+155℃ 100mW 50V 8.45kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS