RMC06037.5K1%N
MFR.Part #
RMC06037.5K1%N
JLCPCB Part #
C325628
Description
-55℃~+155℃ 100mW 50V 7.5kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS