RMC060373.2K1%N
Extended
Manufacturer
TyoHM
MFR.Part #
RMC060373.2K1%N
JLCPCB Part #
C325652
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 50V 73.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS