RMC060360.41%N
MFR.Part #
RMC060360.41%N
JLCPCB Part #
C269376
Description
100mW 50V 60.4Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS