RMC06035.15%N
MFR.Part #
RMC06035.15%N
JLCPCB Part #
C325730
Description
-55℃~+155℃ 100mW 5.1Ω 50V Thick Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS