RMC060356.2K1%N
MFR.Part #
RMC060356.2K1%N
JLCPCB Part #
C325700
Description
-55℃~+155℃ 100mW 50V 56.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS