RMC06034.71%N
MFR.Part #
RMC06034.71%N
JLCPCB Part #
C325715
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.7Ω 50V Thick Film Resistor ±1% ±400ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS