RMC060343K1%N
Extended
Manufacturer
TyoHM
MFR.Part #
RMC060343K1%N
JLCPCB Part #
C325716
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 43kΩ 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS