RMC06033.3M5%N
MFR.Part #
RMC06033.3M5%N
JLCPCB Part #
C269525
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.3MΩ 50V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS