RMC060333.2K1%N
Extended
Manufacturer
TyoHM
MFR.Part #
RMC060333.2K1%N
JLCPCB Part #
C325687
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 33.2kΩ 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS