RMC060328.7K1%N
MFR.Part #
RMC060328.7K1%N
JLCPCB Part #
C325673
Description
-55℃~+155℃ 100mW 28.7kΩ 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS